W jaki sposób możesz pomóc?

1. Jeśli posiadasz trochę wolnego czasu i dobre chęci, możesz roznieść ulotki z apelem o pomoc do firm znajdujących się w Twojej okolicy. Ulotki możesz także przekazać swoim znajomym oraz położyć w sklepach, aptekach i innych miejscach- wszędzie tam, gdzie bywają ludzie :)

Jeśli chcesz pomóc, skontaktuj się mailowo- przekażę namiary do rodziców, którzy chętnie skorzystają z Twojej pomocy. Rodzice prześlą do Ciebie wydrukowane ulotki i wizytówki, które następnie będziesz mógł roznieść w swojej miejscowości.

2. Zorganizuj zbiórkę znaczków w swojej szkole- przyłącz się do akcji.
Wszystkie szczegóły znajdują się pod linkiem
http://www.dotyknadziei.blogspot.com/2012/02/zaczynamy.html

3. Zajrzyj na blog chorego lub niepełnosprawnego dziecka. Zostaw miły komentarz, podziel się dobrym słowem... To także pomaga. Sama świadomość, że nie jest się samym w codziennym zmaganiu z rzeczywistością jest niezwykle cenna.

4. Zbieraj plastikowe nakrętki. Zbierając nakrętki, pomagamy podwójnie- chronimy środowisko oraz dokładamy swoją cegiełkę do rehabilitacji i leczenia niepełnosprawnego lub chorego dziecka.

5. Oddaj krew, zarejestruj się w Banku Dawców Szpiku. http://www.dkms.pl/dawca/rejestracja/index.html?PHPSESSID=50a3a049308fbebbf78854399651ac94
Może to właśnie Ty uratujesz komuś życie?

6. Możesz umieścić baner do bloga na swoim blogu lub w innym miejscu w sieci. Im więcej osób trafi na ten blog i przeczyta apele potrzebujących dzieci oraz osób dorosłych, tym większa szansa na pomoc.

Kod html: