piątek, 24 grudnia 2010

Bardzo dziękuję za kolejne paczki!


Kilka dni temu otrzymałam ogromną paczkę od dwóch Pań- Pani Asi i Pani Asi z Krakowa :) Paczka okazała się tak ciężka, że mieliśmy trudności z transportem...;) Na szczęście znalazła się chętna osoba, ktora wniosła ją na piętro :) W przesyłce znalazły się m.in. bluzy z długim rękawem oraz koszulki z krótkim rękawem dla chłopców, książka dla Moniki, zestaw kosmetyków dla Kasi, sweter, ubranka dla Amelki, żywność długoterminowa (m.in. konserwy turystyczne, kisiel, ryby w puszkach, kukurydza, groszek, ananasy, kakao, kutia, brzoskiwinie, oliwa, szynka konserwowa, herbata, słonecznik, sól, majonez, pasztet) oraz środki czystości (m.in. gąbki, pasty do zębów, szczoteczki do zębów, płyny do naczyń, płyn do prania, mydła, szampony, odżywki...).
Pani Asiu i Pani Asiu- bardzo dziękuję! :)

Dziękuję również Pani Arlecie z Buku za przekazanie środków czystości :)
Otrzymałam także 2 paczki od Pani Basi z Ostrowa Wielkopolskiego z kurtką zimową dla Tomka oraz z grą Monopol dla Bartosza. Pani Basiu- bardzo dziękuję! :)
Dziś odebrałam również paczkę od Pani Moniki z Kielc, a w niej chusteczki nawilżające, pieluszki, herbatka, mleko, mydło oraz zabawki dla Amelki, kosmetyki dla Natalii, kolorowanki, kolczyki oraz bluzki i sweterki dla dziewczynek. Pani Moniko- bardzo dziękuję! :)Na początku grudnia zwróciłam się do kilku sklepów z prośbą o wsparcie dla Rodziny. Byłam już przekonana, że nikt nie odpowie na moją prośbę, tymczasem w środę, zupełnie niespodziewanie otrzymałam telefon od Pani, która jest przedstawicielem sieci sklepów Biedronka z informacją, iż przyznali Rodzinie pomoc w wysokości 300 zł w produktach!!!

W czwartek Pani Małgosia, mama Dzieci, w ramach tej pomocy zrobiła zakupy w sklepie Biedronka, a teraz właśnie przygotowuje potrawy wigilijne z podarowanych produktów :)
Bardzo dziękuję Przedstawicielom sieci sklepów Biedronka oraz wszystkim innym Osobom, dzięki którym została przyznana pomoc!!! :)Nadchodzące Święta będą wyjątkowe... Nie tylko dla tej Rodziny, ale i dla każdego z nas...
To dzięki Wam- Ludziom o Wielkich Sercach, na twarzach Dzieci zagoszczą promienne uśmiechy...
Paczki i prezenty już od kilku godzin gotowe czekają na Dzieci. Zajmują ponad połowę pokoju. Na razie  spoglądam na nie z drobnym niepokojem- mam nadzieję, że zmieścimy wszystkie do samochodu.
Z samego rana wyruszamy w drogę... Będzie to kolejne niesamowite spotkanie, którego już nie mogę się doczekać. W Waszym imieniu przekażemy Dzieciom wszystkie prezenty. W tym miejscu chciałabym raz jeszcze podziękować Osobom, które włączyły sie do akcji i w jakikolwiek sposób wsparły Rodzinę
- wszystkim wspaniałym Świętym Mikołajom z całego serca DZIĘKUJĘ!Brak komentarzy:

Prześlij komentarz