czwartek, 2 grudnia 2010

Ty też możesz zostać Świętym Mikołajem!Amelka- najmłodsza z jedenaściorga rodzeństwa, ma 3 miesiące. Jest bardzo radosnym dzieckiem, choć większość czasu spędza na jedzeniu i spaniu. Amelka używa obecnie pieluszek Dada, do 9 kg. Pije mleczko Bebiko 1. Kosmetyki do pielęgnacji- z serii Nivea.
MAMY JUŻ ŚWIĘTEGO MIKOŁAJA DLA AMELKI! DZIĘKUJĘ! :)Wiktorek ma 7 lat, kocha wszelkiego rodzaju samochodziki. W przyszłości prawdopodobnie zostanie kierowcą albo strażakiem ;) Wymarzony prezent: samochodzik
WIKTOREK ZNALAZŁ JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :)


Klaudia, 8 lat, największa "gaduła". Uwielbia książeczki, kolorowanki. Wymarzony prezent Klaudii to kolorowanka lub książeczka z bajeczkami.
KLAUDIA ZNALAZŁA JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :)

Joasia, 14 lat. Bardzo utalentowana-  śpiewa i pięknie rysuje. Wymarzony prezent: pamiętnik lub zestaw do rysowania/ malowania (farby, kredki, blok).
JOASIA ZNALAZŁA JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :)


Natalia, tak jak jej młodsza siostra, także śpiewa. Obecnie wkroczyła  w wiek młodzieńczego buntu- większość czasu spędza przed lustrem ;)  Mała "strojnisia". Wymarzony prezent: zestaw kosmetyków.
NATALKA ZNALAZŁA JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :)


Kasia, 17 lat. Wymarzony prezent: zestaw kosmetyków.
KASIA ZNALAZŁA JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :)


Bartosz, 16 lat. Kochany brat. Tak naprawdę to on jest w domu prawdziwym mężczyzną, dba o cały dom i porządek. Wymarzony prezent: gra planszowa Monopol, choć tak naprawdę ucieszyłby się z każdej...
BARTOSZ ZNALAZŁ JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :)


Tomasz, 18 lat. Tomek ucieszyłby się z ciepłej kurtki zimowej, rozmiar L.
TOMEK ZNALAZŁ JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :)


Dariusz (19 lat), Piotr (20 lat), Grzegorz (21 lat)- wymarzone prezenty dla nich to ciepłe bluzy (wszyscy mają rozmiar L) lub zestaw kosmetyków (coś do golenia, może jakaś woda toaletowa...)
CHŁOPCY ZNALEŹLI JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :)

Najstarsza z rodzeństwa, Monika, ma 23 lata. Dziewczyna dwoi się i troi, by rodzeństwu niczego nie zabrakło. Marzy o tym, by najstarsi bracia znaleźli pracę i mogli się usamodzielnić...
MONIKA ZNALAZŁA JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :) Ich Mamie przydałby się ciepły płaszczyk na zimę, którego niestety nie może sobie sama kupić. Chodzi o zwykły, prosty płaszcz, rozmiar 42.
MAMA DZIECI ZNALAZŁA JUŻ SWOJEGO MIKOŁAJA :)Rodzinie potrzebne są też środki czystości, takie jak: pasta do zębów, domestos (lub inny środek dezynfekujący), płyny do kąpieli, mydła, szampony do włosów, płyny do naczyń, proszek do prania, płyny do płukania itp.

Dużą pomocą dla nich byłaby także żywność długoterminowa (makaron, ryż, mąka, cukier, konserwy...).

Dzieci na pewno ucieszyłyby się również ze słodyczy...

Wszystkie osoby, które chciałyby pomóc rodzinie, proszę o kontakt mailowy, a także zapraszam na forum, gdzie na bieżąco będzie aktualizowana lista potrzebnych rzeczy.
Za każdą  pomoc- z góry dziękuję!PODSUMOWANIE:

Wiktorek, Klaudia, Natalka, Amelka, Joasia, Kasia, Bartosz, Tomek, Dariusz, Piotr, Grzegorz, Monika oraz ich Mama znaleźli już swoich Świętych Mikołajów :)

Bardzo dziękuję wszystkim Osobom, które zadeklarowały chęć pomocy!!!


Jeśli ktoś jeszcze chciałby przekazać mleczko, pieluszki lub kosmetyki pielęgnacyjne dla Amelki- na pewno każda ilość się przyda :)

Rodzinie potrzebne są także środki czystości oraz żywność długoterminowa. Dzieci na pewno ucieszyłyby się również ze słodyczy...

Przydadzą się także buty zimowe dla dzieci:

 Wiktor rozmiar buta 31,
Joanna rozmiar buta 38,
Natalia , Kasia rozmiar 38,
Bartosz, Tomasz, rozmiar 44,
Dariusz, Grzegorz 44.
Mamy już kozaczki nr 32 i buty dla chłopca nr 43. DZIĘKUJĘ! :) (wykreślam z listy Klaudię i Piotra)
Mamy już także bluzy oraz inne rzeczy dla najstarszych chłopców (wykreślam z listy :) DZIĘKUJĘ!

Bardzo dziękuję wszystkim Osobom, ktore włączyły się do pomocy Rodzinie!!!


Sprostowanie:
Do listy dopisałam przed chwilą Tomasza (18 lat), który nie został wcześniej uwzględniony z powodu mojego niedopatrzenia, za które bardzo przepraszam! Rozmawiając wcześniej z Moniką, najstarszą siostrą, mówiłyśmy cały czas o 11-stce dzieci.  Monika miała na myśli tylko dzieci, które mieszkają jeszcze z Mamą- nie uwzględniła w tym zestawieniu swojej osoby. Sporządzając listę z prezentami dla dzieci,  wliczyłam więc również Monikę, będąc przekonana, że wszystko się zgadza (bo po podliczeniu dzieci było w sumie 11). Przed chwilą zupełnie przypadkiem okazało się, że pominęłam jednego z chłopców- 18-letniego Tomka. Nie miałam okazji Go osobiście poznać, dlatego też nie wiedziałam, że jest jeszcze Tomek... Dzieci jest więc w sumie 12 (11 dzieci mieszka nadal z Mamą + Monika, która się już usamodzielniła i mieszka w Poznaniu)

BARDZO PRZEPRASZAM ZA ZAISTNIAŁĄ SYTUACJĘ I NIEDOPATRZENIE!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz