wtorek, 26 kwietnia 2011

Pocztówka Nadziei dla Julki! Przyłącz się do akcji!


Kochani, rozpoczynamy akcję Pocztówka Nadziei dla Julki! W ciągu najbliższych tygodni każdy z nas może podarować Julce swoją Pocztówkę Nadziei- wystarczy wysłać kartkę, napisać list, wesprzeć dobrym słowem... Julia ma 11 lat i jak każda dziewczynka w jej wieku, chciałaby bawić się z rówieśnikami i korzystać z życia. Niestety, podstępna choroba zabrała jej beztroskie dzieciństwo... Od 2009 roku Julka walczy z ostrą białaczką limfoblastyczną. Od kilku tygodni przebywa w poznańskiej Klinice, gdzie jest przygotowywana do przeszczepu szpiku kostnego. Wielkimi krokami zbliża się godzina "O"... 10 maja Julka otrzyma nowe życie... Królewna dzielnie znosi wszystkie zabiegi, od dawna nie opuszcza szpitalnej sali, która stała się jej domem na wiele tygodni, nie ma kontaktu z rówieśnikami...

Pomóżmy Julce przetrwac te trudne chwile! Przekażmy mnóstwo pozytywnej energii za pomocą kartek i listów!

Proszę, przyłączcie się do akcji i podajcie apel dalej!Zachęcam do obejrzenia reportażu w Interwencji. Wzięła w nim udział także Julka i Jej dzielna Mama.

http://clips.interia.pl/stm/play.html?attId=5083869&type=V&ref=interwencja

http://interwencja.interia.pl/news?inf=1609404

1 komentarz:

  1. Dziewczyny jestescie Wieeeeeeeeeelkie!!!!!! pewnie ze sie przylaczymy do wyslan ia Miziolkowi tysiaca usmiechow juz ja o to zadbam:)
    Pozdrawiam i wielkie dzieki:)

    OdpowiedzUsuń