czwartek, 9 lutego 2012

Zaczynamy! :)Akcja została oficjalnie rozpoczęta o czym możecie przeczytać na blogu Maćka, a więc zaczynamy :)


Oficjalny plakat akcji w oryginalnym rozmiarze możecie pobrać ze strony: 
http://fotofotki.pl/pliki_img/gy69sq7z4tcqpn5bq1xc.jpg


PATRONAT: http://maciejmusial-oficjalnyblog.blogspot.com/


O AKCJI NAPISALI: 
http://www.kotek.pl/kotek/1,87050,11114427,Wielka_akcja_charytatywna_na_blogu_Macka_Musiala_.html
W jaki sposób możesz włączyć się do akcji?

1. Zorganizuj zbiórkę znaczków w swojej szkole
UWAGA! Zbieramy zwykłe, niestemplowane (nowe) znaczki pocztowe za 1,55 zł.

2. Po zakończeniu zbiórki wyślij zgłoszenie swojej szkoły na maila: nadzieidotyk@gmail.com

W zgłoszeniu podaj:
 • nazwę i adres szkoły
 • numer telefonu do osoby odpowiedzialnej za zbiórkę znaczków w szkole
 • ilość zebranych znaczków
Termin zgłoszeń: 10 marca 2012 r.

3. Wszystkie zebrane znaczki prześlij zbiorowo, w jednej kopercie na adres Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom. Na kopercie koniecznie podaj nadawcę, czyli nazwę i adres szkoły.

Adres do wysyłki znaczków:
Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom
ul. Księcia Warcisława I 27 E/2
71-667 Szczecin
z dopiskiem: "Akcja Znaczek" 

4. Dla Uczniów Szkoły, która zbierze najwięcej znaczków przewidziana jest nagroda- spotkanie z Maćkiem Musiałem!

5. PO ZAKOŃCZONEJ AKCJI STOWARZYSZENIE PRZEKAŻE ZNACZKI POTRZEBUJĄCYM DZIECIOM.

Rozliczenie z przekazanych znaczków (czyli lista dzieci, które otrzymały znaczki oraz ilość znaczków) zostanie umieszczone na stronie Stowarzyszenia Pomocy Chorym Dzieciom http://podaruj-zycie.eu.org/


6. Stowarzyszenie Pomocy Chorym Dzieciom bierze udział w akcji, czuwa nad jej przebiegiem, jednak nie jest organizatorem zbiórki. Zbiórkę znaczków poszczególne szkoły organizują we własnym zakresie. Wszystkie znaczki, które zostaną zebrane przez szkoły, Stowarzyszenie przekaże potrzebującym dzieciom, które są pod opieką Stowarzyszenia oraz innych Fundacji.

Stowarzyszenie może wystawić dokument potwierdzający udział w akcji. Jeśli potrzebujecie takie zaświadczenie do szkoły, proszę o kontakt mailowy.

Wszystkie pytania dotyczące akcji można kierować na maila lub umieszczać w komentarzach.


I najważniejsze na koniec- rywalizacja pomiędzy szkołami jest na pewno bardzo  mobilizująca dla wielu osób, jednak liczy się przede wszystkim to, że wspólnie możemy pomóc tak wielu dzieciom... Nawet jeśli uważacie, że Wasza szkoła nie zbierze dużej ilości znaczków, nie zniechęcajcie się... Pamiętajcie, że każdy znaczek jest tak samo ważny, ponieważ pomoże choremu lub niepełnosprawnemu dziecku :)

Wszystkim, którzy do tej pory włączyli się do akcji oraz Tym, którzy dopiero dołączą z góry bardzo dziękuję za tak wielki odzew i zaangażowanie! :) :) :)


12 komentarzy:

 1. Dzięki Emi raz jeszcze. Jesteś Wielka!! :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Bardzo fajny plakat, Kto go zaprojektował, Maciej??? proszę o odpowiedź

  OdpowiedzUsuń
 3. Droga Emi :*
  Pisałaś na blogu że jeśli komuś będzie potrzebny dokument potwierdzający udział w akcji ma się do Ciebie zwrócić - Liceum i gimnazjum w Nowej Dębie będzie potrzebowało takiego potwierdzenia. Jeśli chodzi o tą akcję "znaczek" to proszę wytłumacz mi tak normalinie całą tą porcedurę odnośnie wysyłania znaczków do Stowarzyszenia, proszę odezwij sie do mnie na kom +48-663-351-529 to bardzo ważne. Dzięki Tobie i Maćkowi uwierzyłam w siebie i w to że nie ważne czy jesteśmy zdrowi czy chodzy możemy pomagać ludziom potrzebującym :* dziękuję za wszystko ;* DZIĘKI WAM UWIERZYŁAM ŻE SĄ LUDZIE KTÓRZY MAJĄ DOBRE SERDUSZKA :) Sylwia PS. próbowałam wysłać email niestety nie dochodzą do Ciebie.

  OdpowiedzUsuń
 4. Droga Emilko :*
  Pisałaś na blogu że jeśli komuś będzie potrzebny dokument potwierdzający udział w akcji ma się do Ciebie zwrócić - Liceum i gimnazjum w Nowej Dębie będzie potrzebowało takiego potwierdzenia. Jeśli chodzi o tą akcję "znaczek" to proszę wytłumacz mi tak normalinie całą tą porcedurę odnośnie wysyłania znaczków do Stowarzyszenia, proszę odezwij sie do mnie na kom +48-663-351-529 to bardzo ważne. Dzięki Tobie i Maćkowi uwierzyłam w siebie i w to że nie ważne czy jesteśmy zdrowi czy chorzy możemy pomagać ludziom potrzebującym :* dziękuję za wszystko ;* DZIĘKI WAM UWIERZYŁAM ŻE SĄ LUDZIE KTÓRZY MAJĄ DOBRE SERDUSZKA :) Sylwia PS.próbowałam wysłać email niestety żaden do Ciebie nie doszedł.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Witaj Sylwio, bardzo dziękuję za przyłączenie się do akcji. Proszę, napisz do mnie na maila nadzieidotyk@gmail.com
   Mail jest na pewno dobry, bo wiadomości od innych osób przychodzą bez problemu :)
   Pozdrawiam serdecznie

   Usuń
 5. W specjalnym walentynkowym wydaniu internetowej gazety blogowej zostanie opublikowany artykuł o akcji organizowanej przez Ciebie blog Maćka. Chętnie wesprzemy tak wspaniałą inicjatywę. Jeżeli będziesz miała ochotę przeczytać owy artykuł zapraszam na The-Herald.blog.onet.pl - Internetową gazetę blogową 14 Lutego w godzinach wieczornych. Oczywiście plakat również znajdzie się w owym wydaniu a następnie na stronie głównej naszego pisma. W imieniu redakcji serdecznie pozdrawiam. (the_herald@onet.pl to kontakt do nas) PS. Naprawdę świetny pomysł na akcję!

  OdpowiedzUsuń
 6. Odpowiedzi
  1. tak można napisane jest to na blogu Maćka Musiała

   Usuń
 7. PrOSZE o potwierdzenie akcji na e-mail alkapralka100@wp.pl

  OdpowiedzUsuń
 8. email myślę że już dotarł więcej o mnie na blogu: http://zaczarowanakawalkiemczekolady.blogspot.com pozdrawiam Sylwia Kuźmińska

  OdpowiedzUsuń
 9. czyli akcja konczy się 10 marca???

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Do 10 marca trwa zbiórka znaczków w szkołach i trzeba wysłać zgłoszenie mailowe, a znaczki można wysłać po 10 marca- najlepiej jak najszybciej :)

   Usuń