czwartek, 28 stycznia 2016

1% dla Karolka szansą na lepsze życie


Cześć! Mam na imię Karolek, ale mówią na mnie Loluś. Urodziłem się w maju 2014 r. Lekarze stwierdzili u mnie wadę genetyczną- zespół Downa.

Będąc jeszcze u mamy w brzuszku, rodzice wiedzieli, że nie urodzę się całkiem zdrowy. Na co dzień jestem wesołym, aktywnym chłopcem, jednak muszę pokonywać na swojej drodze wiele trudności w związku z tą wadą. Między innymi jestem mocno opóźniony w rozwoju psychomotorycznym, często łapię różne infekcje ze względu na obniżoną odporność, mam zły poziom hormonu tarczycy, która utrudnia mi prawidłowy rozwój. Jako dziecko niepełnosprawne wymagam ciągłego leczenia oraz stałej rehabilitacji i opieki wielu specjalistów.

Twój 1% podatku jest dla mnie szansą na lepszy rozwój i samodzielność. Dzięki niemu będę mógł korzystać z indywidualnych zajęć rehabilitacyjnych, logopedycznych, psychologicznych, pedagogicznych, neurologicznych i wielu innych specjalistów. Oprócz tego mogę pokryć koszty leków i suplementów, które muszę przyjmować. Marzę też o tym, by choć raz wyjechać na turnus rehabilitacyjny.

Z całego serca dziękuje za każde wsparcie i pomoc!

Aby przekazać 1% podatku na moje konto w Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” wystarczy w deklaracji PIT wpisać:

- w polu numer KRS: 0000037904
- w polu Wnioskowana kwota: kwota 1% obliczonego podatku (zaokrąglona)
- w polu Cel szczegółowy 1%: 28365 Lichota Karol
- w polu „wyrażam zgodę”: X

Zapraszam na moją stronę: http://karol-lichota.blogspot.com/Brak komentarzy:

Prześlij komentarz