AUKCJE CHARYTATYWNE

Zachęcam do udziału w aukcjach charytatywnych Allegro. Kupując przedmioty na takich aukcjach pomagamy chorym i niepełnosprawnym dzieciom. Kwota za wylicytowane przedmioty w całości przekazywana jest na subkonto dziecka w Fundacji i zostanie przeznaczona na jego rehabilitację oraz leczenie.

Poniżej przedstawiam znane mi aukcje charytatywne wybranych dzieciaczków. Na allegro jest takich aukcji dużo więcej, nie jestem w stanie przedstawić tutaj wszystkich. Przejrzyjcie proszę wystawione przedmioty, może akurat znajdziecie coś dla siebie? Pamiętajcie o aukcjach także przed świętami, imieninami, urodzinami i innymi uroczystościami- może właśnie na aukcjach charytatywnych znajdziecie prezenty dla swoich bliskich, a przy okazji pomożecie jakiemuś dziecku :)


Na aukcjach charytatywnych znajdziecie m.in. płyty CD, książki, różnego rodzaju porcelanowe figurki, ubrania, gadżety, autografy znanych gwiazd, kartki świąteczne, a także cegiełki charytatywne. Każdy z wylicytowanych przedmiotów pomaga, niezależnie od tego, czy będzie to płyta za 20 zł czy cegiełka charytatywna za 1 zł.

Zachęcam do udziału :)Aukcje dla Alicji 

Więcej o Alusi na blogu:

Link do aukcji:

Aukcje dla Frania 

Więcej o Dzielnym Franku przeczytasz na blogu:

Link do aukcji:

Aukcje dla Braci Petelczyc 

O Jacku i Kacperku przeczytasz na blogu:

Link do aukcji:

Aukcje dla Justynki 

Więcej o Justynce na stronie:

Link do aukcji:
Aukcje dla Ewy 

Strona Ewuni: 

Link do aukcji:


Aukcje dla Paulinki 

Więcej o Paulince na blogu:
Aukcje dla Moniki 

Blog Moniki: 

Link do aukcji:

Aukcje dla Nataniela 

Blog Nataniela:

Link do aukcji:

Aukcje dla Martynki 

O Martynce przeczytasz na blogu:

Link do aukcji:

Aukcje dla Nikolki 

O Nikolce przeczytasz na stronie:

Link do aukcji:
Aukcje dla Aleksa 

Więcej o Aleksie na blogu: 

Link do aukcji:
Aukcje dla Maksymiliana 

Blog Maksia: 

Link do aukcji:

Aukcje dla Mateuszka 

Strona Mateusza: 

Link do aukcji:Możesz również pomóc dzieciom, przekazując dowolne przedmioty na aukcje charytatywne. Mogą to być zarówno książki, różnego rodzaju gadżety, "nietrafione" prezenty - oczywiście przedmioty muszą być w dobrym stanie.  Rodzice chorych dzieci z wdzięcznością przyjmą wszystkie przedmioty, które będzie można wystawić na takich aukcjach.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz