czwartek, 6 grudnia 2012

Świąteczna Kartka
Zachęcam do udziału w akcji "Świąteczna Kartka". Jest to inicjatywa Marzycielskiej Poczty- akcji polegającej na wysyłaniu listów do chorych dzieci, o której wielu z Was na pewno już słyszało. Zapoznajcie się proszę z nową inicjatywą i przyłączcie się do tej pięknej akcji. Święta to taki magiczny czas... Każdy z nas może podarować uśmiech choremu lub niepełnosprawnemu dziecku! :)

"Świąteczna Kartka" to niekomercyjna akcja zachęcająca do wysyłania tradycyjnych, bożonarodzeniowych i noworocznych kartek do ciężko chorych dzieci. Inicjatywa wystartowała 1 grudnia i potrwa do końca miesiąca. Organizatorzy akcji zachęcają wszystkich Polaków, by podczas wysyłania kartek do swoich bliskich, wysłali też przynajmniej jedną kartkę do chorego dziecka. Adresy pocztowe dzieci można znaleźć na stronie akcji: www.swiatecznakartka.pl 
Jak piszą sami autorzy akcji: – „Gdyby każdy rodak przy wysyłaniu kartek posłał jedną kartkę choremu dziecku, ileż by to było wsparcia do walki z chorobą, ile dobrej energii dla dzieci na cały nowy rok!" 
Celem „Świątecznej Kartki” jest jednak nie tylko samo wsparcie dzieci, ale pobudzenie podupadającej tradycji wysyłania do bliskich kartek świątecznych. 
Na stronie inicjatywy autorzy wzywają wszystkich ludzi dobrej woli: – „Pokażmy, że tradycja wysyłania świątecznych kartek nie tylko jest wciąż żywa, ale nigdy nie miała się tak dobrze!" 


Koordynatorzy "Świątecznej Kartki" proszą także o pomoc w nagłośnieniu akcji:

Okres świąt to jedyny taki czas w ciągu roku gdy do chorych dzieci może popłynąć tak potężne wsparcie. Prosimy, pomóż nam dotrzeć z ideą akcji do jak największej liczby osób! Nie stoi za nami żaden sponsor więc informacja o akcji rozchodzi się „pocztą pantoflową”.
Jak możesz pomóc: 
  • Zamieść na swojej stronie jeden z naszych bannerków 
  • Przekaż lokalnym mediom ze swojej miejscowości informację o wystartowaniu akcji 
  • Napisz o nas na swojej stronie, Facebooku czy innym portalu społecznościowych

Za każdą pomoc w imieniu dzieci serdecznie dziękujemy!


Więcej informacji o akcji oraz adresy dzieci znajdziesz na stronie:


1 komentarz:

  1. Buziak Emi moja Ty Kochana... mam nadzieję, że wlecisz w czasie ferii do nas :)*

    OdpowiedzUsuń