poniedziałek, 7 stycznia 2013

Pomoc dla Kacperka"Wierzymy, że są wśród nas ludzie, 
którym nie jest obojętny los innych, 
bo przecież prawdziwym skarbem człowieka 
jest dobro, które czyni."


Mam na imię Kacperek i mieszkam w Łomży. Mam skończone 4 lata. Urodziłem się z wadą układu nerwowego, jaką jest przepuklina oponowo-rdzeniowa, inaczej rozszczep kręgosłupa z towarzyszącym wodogłowiem. Byłem operowany prenatalnie, czyli jeszcze w brzuszku mamy. Niestety w wyniku choroby doszło do porażenia kończyn dolnych i pęcherza.


Kacperek jest cewnikowany co 3 godziny. Pomimo tego, iż dzieciństwo naszego synka przeplata się z ciągłą rehabilitacją, bólem, wizytami u lekarzy, jest radosnym chłopcem :)  Kacperek przebywał w szpitalu od dnia urodzenia przez trzy miesiące. Potrzebuje on dużo leczenia i ciągłej rehabilitacji. Bardzo go kochamy:) Jest naszym malutkim promyczkiem. Walczymy o zdrowie i jak najlepsze usprawnienie Kacperka.

Stała rehabilitacja oraz ciągłe wyjazdy do specjalistów oddalonych od naszej miejscowości to wiele kilometrów. To wszystko potrzebuje ogromnych nakładów finansowych, dlatego wszystkich ludzi dobrego serca PROSIMY O POMOC I O WSPARCIE. Nawet najmniejsza pomoc dla nas jest dużym szczęściem. Każdą nawet najmniejszą kwotę można wpłacać na konto fundacji.

Wierzymy, że są wśród nas ludzie, którym nie jest obojętny los innych, bo przecież prawdziwym skarbem człowieka jest dobro, które czyni.


Kacperek jest podopiecznym Fundacji Dzieciom "Zdążyć z Pomocą”, która jest organizacją pożytku publicznego, a to oznacza, że możecie Państwo przekazać swój 1% podatku na leczenie i rehabilitację naszego synka.

Aby przekazać 1% PODATKU należy w odpowiednich rubrykach PIT wpisać:
Numer KRS: 0000037904
W polu Informacje uzupełniające- cel szczegółowy 1%: 12777 WASZCZUK KACPER


Wplaty indywidualne:
Wpłaty prosimy kierować na subkonto Kacperka w Fundacji Dzieciom “Zdążyć z Pomocą”. Wszystkie dane potrzebne do przekazania darowizny znajdują się na stronie: http://dzieciom.pl/podopieczni/12777


Podaj dalej!
Jeśli masz ochotę pomóc Kacperkowi, możesz skopiować i wkleić apel na swojego bloga, facebooka, nk. 
W ten sposób pomożesz nam zebrać środki na rehabilitację naszego synka.


Ślicznie dziękuję!
Ania Waszczuk, mama Kacperka


Strona Kacperka w Fundacji: Brak komentarzy:

Prześlij komentarz