piątek, 22 lutego 2013

Dominik walczy z białaczką. Prosimy o pomoc!Dominik Machowski urodził się 3 listopada 2010 roku. Chłopiec ma dopiero 2 latka, jednak w swoim krótkim życiu przeszedł już bardzo wiele.  W styczniu 2012 roku u Dominika zdiagnozowano bardzo ciężką chorobę nowotworową- ostrą białaczkę limfoblastyczną. Od tego czasu Dominiś jest pod opieką Szpitala Klinicznego w Poznaniu. W grudniu 2012 roku zakończył leczenie na oddziale, obecnie przebywa w domu na chemioterapii podtrzymującej.

Leczenie choroby nowotworowej wiąże się z dużymi kosztami. Sytuacja rodziny Dominika jest bardzo ciężka- pracuje tylko tata, mama opiekuje się synkiem. Jedna pensja nie wystarcza na pokrycie wszystkich wydatków związanych z chorobą, takich jak leki czy dojazdy do Kliniki.

"Gdyby na wielkim świecie zabrakło uśmiechu dziecka, byłoby ciemno i mroczno, 
ciemniej i mroczniej niż podczas nocy bezgwiezdnej i bezksiężycowej 
– mimo wszystkich słońc, gwiazd i sztucznych reflektorów. 
Ten jeden mały uśmiech rozwidnia życie." 
Julian Ejsmond
Dominik jest podopiecznym Fundacji Pomocy Dzieciom z Chorobami Nowotworowymi w Poznaniu. http://fundacjapomocydzieciom.com.pl/

Każda złotówka przekazana na subkonto w Fundacji pomoże w dalszym leczeniu chłopca, a jego rodzicom da nadzieję na lepsze jutro.

PKO S.A. IV Oddział Poznań
Numer konta: 72 1240 3220 1111 0000 3528 6598 
Koniecznie z dopiskiem: Dominik Machowski

Można również przekazać 1% PODATKU:
Numer KRS: 0000023852
Cel szczegółowy 1%: DOMINIK MACHOWSKI

1 komentarz: