czwartek, 15 sierpnia 2013

Apel o pomoc dla Lilianki


Szanowni Państwo!

Jeszcze jakiś czas temu pisaliśmy, że „Lilianna jest małą uśmiechniętą dziewczynką, której wszędzie pełno” – dziś próbuje dogonić w rozwoju rówieśników, którzy ciągle coraz bardziej jej uciekają…

Kiedy miała niewiele ponad rok lekarze orzekli, że choruje na padaczkę, która okazała się oporną na leczenie. Z jej poważnymi konsekwencjami zmaga się każdego dnia. A jej słodkie pulchne ciałko wraz z wieloma nietolerancjami pokarmowymi poszło w niepamięć. Jest nam coraz trudniej okiełznać tę podstępną chorobę. Każdego dnia coraz bardziej nas zaskakuje.

Pomimo wielopoziomowej diagnostyki i leczenia nadal nie znamy przyczyny chorób, z którymi się zmaga. Nie potrafimy ich aktualnie wyleczyć. Szansą jest intensywna specjalistyczna terapia i szeroko pojęta rehabilitacja.

Lilianna walczy bardzo dzielnie, choć są chwile gdy nie ma siły nawet usiąść. Każdego dnia dzielnie ćwiczy w domu i na zajęciach rehabilitacyjnych. Szczególną przyjemność przynosi jej hipoterapia i basen. A najwięcej sił dają jej ukochane kucyki, tosty bezglutenowe i „magiczny napój dla księżniczek z apteki”.

Niestety ograniczone możliwości finansowe nie pozwalają nam na opłacenie udziału Lilianny w odpowiedniej ilości zajęć terapeutyczno- rehabilitacyjnych, specjalistycznych intensywnych turnusach rehabilitacyjnych czy zakupu sprzętu terapeutycznego. Przykładowo koszt dwutygodniowego turnusu w Polsce to około 5 tysięcy, a miesięczny koszt indywidualnej kinezyterapii i terapii na basenie to około 1000 zł. Do tego dochodzą koszty leków, diety, konsultacji lekarskich i wiele innych.

Dlatego zwracamy się do Państwa z prośbą o pomoc.

Dzięki Fundacji Dzieciom „Zdążyć z Pomocą” Lilianna posiada specjalne indywidualne konto, na które można wpłacać darowizny:


Fundacja Dzieciom "Zdążyć z Pomocą" 
ul. Łomiańska 5, 01-685 Warszawa

 Bank BPH S.A., Oddział w Warszawie
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615
Tytułem : 
17299 Krzyżosiak Lilianna Maria darowizna na pomoc i ochronę zdrowiaJeżeli mieli by Państwo jakieś pytania prosimy o kontakt: akrzyzosiak@esculap.pl


W imieniu własnym a przede wszystkim naszej córeczki bardzo dziękujemy za każdą pomoc.

Agnieszka i Maciej Krzyżosiak
Strona Lilianny w Fundacji : http://dzieciom.pl/podopieczni/17299

FB: https://www.facebook.com/LiliannaWalecznaBrak komentarzy:

Prześlij komentarz