poniedziałek, 28 października 2013

Akcja "Kotek dla Mai"


Majka Gajda ma 3 latka. Od października 2012 roku walczy z groźną chorobą nowotworową- limfohistiocytozą hemofagocytarną. Jest to zespół chorób krwi i szpiku, rokowania są niepewne. Majka trafiła do Dziecięcego Szpitala Klinicznego w Lublinie, gdzie poddana została chemioterapii. W kwietniu br. u dziewczynki wykryto wznowę choroby i obecnie leczenie kontynuowane jest w Warszawie. Przed Majką bardzo trudny czas. Za kilkanaście dni czeka Ją przeszczep szpiku kostnego, a następnie długie dni spędzone w szpitalnej sali. 

Wspólnie możemy sprawić, by Majka choć na chwilę zapomniała o cierpieniu i szpitalnym życiu. Zapraszam do przyłączenia się do akcji "Kotek dla Mai". Wystarczy wysłać Majce kotka- mogą to być zarówno kartki, jak i maskotki, naklejki... wszystko, co związane jest z kotkami, które Majka tak bardzo lubi :) 

Listy i kartki dla Majki można wysyłać na adres: 

MAJA GAJDA 
ul. Bronisława Czecha 13 
38-100 Strzyżów 
woj.podkarpackie Majce można również pomóc, przekazując dowolną darowiznę na jej leczenie. Rodzice starają się zapewnić dziewczynce wszystko czego potrzebuje, jednak choroba Mai stawia przed nimi bariery, z którymi ciężko jest im sobie poradzić. Majka musi regularnie jeździć do szpitala oddalonego o 400 km od ich miejsca zamieszkania oraz przyjmować drogie leki i sterydy. Koszty podróży do Warszawy oraz konieczność zakupu leków to dla rodziców ogromne wyzwanie finansowe. Rodzice będą wdzięczni za każdą pomoc.


Darowizny na leczenie Majki można przekazywać na konto: 

Fundacja Dzieciom Zdążyć z Pomocą
ul. Łomiańska 5 
01-685 Warszawa 
BPH S.A. Oddział w Warszawie 
15 1060 0076 0000 3310 0018 2615 
z dopiskiem: 12987 Gajda Maja darowizna na pomoc i ochronę zdrowia  Aktualne informacje o Majce znajdują się na blogu prowadzonym przez mamę: Brak komentarzy:

Prześlij komentarz