niedziela, 20 stycznia 2013

Pokoloruj świat Igi


Iga Ławruszonis to śliczna, 2,5 letnia dziewczynka, która z niebywałą wytrzymałością znosi długotrwałą hospitalizację i bolesne zabiegi. Od urodzenia walczy z neuroblastomą IV stopnia- złośliwym nowotworem układu nerwowego.

Jednak mimo oddania i zaangażowania lekarzy, licznych chemioterapii, leczenie nie przyniosło oczekiwanego rezultatu. Jedyną szansą dla Igi jest kosztowna terapia antyciałami (Anty GD2) wykonywana w niemieckiej klinice. Jej koszt to blisko 100 tys. euro. 

Możesz sprawić, by życie Igi znów nabrało kolorów...


Od lutego 2012 Iga jest pod stałą opieką Samodzielnego Publicznego Dziecięcego Szpitala w Warszawie przy ul. Marszałkowskiej 24. Tam stwierdzono u niej guz nadnercza z licznymi przerzutami. Guz został usunięty w czerwcu 2012 roku na Oddziale Chirurgii Dziecięcej SPZOZ DSS we Wrocławiu. Iga leczona była także w zakładzie Medycyny Nuklearnej i Endokrynologii Onkologicznej w Gliwicach, skąd ponownie trafiła do Wrocławia na autoprzeszczep szpiku kostnego.

Obecnie jedyną szansą na Jej wyzdrowienie jest kosztowna terapia antyciałami (Anty GD2) wykonywana w niemieckiej klinice. Jej koszt to blisko 100 tys. euro – kwota przewyższająca znacznie możliwości finansowe rodziny.

Trwa walka o życie!

Możesz pomóc dziewczynce, przekazując dowolną darowiznę lub 1% podatku.

Numer konta i wszystkie niezbędne dane znajdziesz na stronie: http://www.dodajkolor.pl/index.html 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz