niedziela, 13 stycznia 2013

Wzgórze Twórczych Serc -185 sztuk miłości


Zachęcam do udziału w wyjątkowej aukcji Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. 

Grupa rękodzielników z całej Polski, których łączy wspólna pasja do tworzenia, stworzyła wspaniałą kolekcję 185 serc. Wszystkie serca wykonane są w 100% ręcznie. Każde z nich jest wyjątkowe i niepowtarzalne.


Pomysłodawcy Akcji na swoim blogu piszą:

"Stworzyliśmy całą kolekcję serc, bo to symbol Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Najpierw marzyło nam się zebranie 100 serc. Jednak jak to wśród rękodzielników bywa, jak się rozpędziliśmy to powstało ich aż 185. Każde jest inne. Każde ma w sobie wiele naszej miłości, radości i wiary, że ten kto kupi, znajdzie dla nich cudowny cel.

Po co komu tyle serc? A czy ktoś pyta na co mu miłość? Zawsze jest ktoś komu chcemy powiedzieć, że go kochamy. Serca mogą posłużyć jako niezwykła dekoracja na ślub. Można je też po zakupieniu przekazać na szczytny cel, bo przecież miłość do potęgi byłaby najpiękniejsza, i serca mogłyby trafić np. do jakiegoś hospicjum, do domu starców z okazji Dnia Babci i Dziadka. Albo jak jesteś szalenie zakochany i chcesz się oświadczyć na 185 sposobów, wylicytuj nasze serca i podaruj je wraz z pierścionkiem zaręczynowym."Aukcja rozpoczęła się od 1 zł, w tej chwili do licytacji włączyło się już 14 osób. Zajrzyjcie koniecznie na aukcję i przyłączcie się do tej wspaniałej akcji. Dzieci czekają na każdą złotówkę!


Link do aukcji: Więcej o akcji na blogu: 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz